Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy lehet kiírtani a szobámbó...

Hogy lehet kiírtani a szobámból ezeket?

Figyelt kérdés
Nos én egy rovaroktól írtózó ember vagyok, de annyira magas fogon, hogy az szinte elmagyarázhatattlan. Vannak ezek a fekete kemény hátú hatalmas bogarak amik nyáron nyitott ablaknál bejöhetnek. Van erre valami módszer hogy valami olyan elektromos lámpa vagy akármi ami agyon vágja őket? nagyon fontos lenne, mivel egész este nem tudok aludni amikor egy ilyen koccanását meghallom a falon, és szörnyű rettegés fog el [igen tudom hogy ő a kisebb, és pont ezért nem veszem észre ha mászkál a testemen, vagy ilyesmi, szóval győzd le a félelmedet hozzászólások kíméljetek.]

2017. júl. 29. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg vehetnél szúnyoghálót az ablakaidra végre...
2017. júl. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van erre valami módszer hogy valami olyan elektromos lámpa vagy akármi ami agyon vágja őket?

Vásárokban még lehet kapni a régi típusú 4 rúdelemmel működő zseblámpát. Azzal remekül agyon lehet csapkodni őket.

Viccet félretéve, a szúnyogháló (bár neve nem erre utal) mindenféle rovar behatolását megakadályozza, ami nem kisebb egy szúnyognál.

2017. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!