Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pár napja ez a pókica tévedt...

Gini1987 kérdése:

Pár napja ez a pókica tévedt be az elöszobába, tegnap pedig a falon kint találtunk kettöt. Eléggé félek töle. Sajnos közeli képet nem mertünk csinálni. Esetleg ebböl meg tudja mondani valaki milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 11:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Erröl van szó: [link]
2017. aug. 5. 11:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, mostanában én is rengeteget raktam ki. Pohárral szoktam elkapni, elég nagyok voltak itt, kicsit nézegettem őket, de fogalmam sincs milyen fajta. :/
2017. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez aggaszt hogy még szaporodnak is. :) Egy látványát még elengedtem volna de hogy már 3 is... :(
2017. aug. 5. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, gyufásdobozzal elkapod és kiteszed. Amúgy nem tudom milyen fajta.
2017. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt nem tudnak szaporodni (párzás után leraknának egy petecsomót, amiből több száz utód bújuk elő, miután kifejlődött), valszeg alapból több tévedt be a házba. :D
2017. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz beazonosítani..

Farkaspók, cselőpók, dajkapók, giant house spider..


Keress rá ezekre, hogy melyikre hasonlít

2017. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kell félni a pókoktól... Fogsz egy kis papírdarabot és szétnyomod, esetleg meg ha nagyon állatvédő vagy akkor kiteszed a házból. Én a szobámban direkt hagytam egy pókot, hálóstól együtt, mert megfogja a legyeket. :)
2017. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Valamelyik farkaspók-faj, Lycosidae család, de a kép alapján ettől többet nemigen lehet mondani.
2017. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor elolvasom a kérdést, vagy csak meglátom a többi között, először mindig pókcicát olvasok. :D
2017. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a porcicákra asszociálsz :)
2017. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!