Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótány az alábbi linken...

Csótány az alábbi linken látható rovar?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



A hálószobában találtam a ruhásszekrényemen, és fogalmam sincs hogy került oda. Az ablak nyitva volt, de nen tudom hogy kintről jöhetett e be.



2017. aug. 21. 21:12
 1/7 anonim válasza:
Ez szerintem csótány.Egy kis csótány.
2017. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2017. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is az, de hogy kerül a hálószobába???
2017. aug. 21. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy szakértő csótány ügyben, de láttam már panelos rokonoknál. Annak nem volt ilyen hosszú "bajsza". Viszont amikor szó volt ezekről a rovarokról, mesélte egy munkatársam, hogy egy éjjel-nappali élelmiszerboltból egyszerűen hazavitte a táskájában a csótányt. Pakolta ki a cuccokat, és benne volt a szatyorban.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ilyen véletlenek folytán is bekerülhet a lakásba. Az, hogy került a szekrényedbe, az rejtély. Mászkálnak ezek össze-vissza.

2017. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Deszééép! Eltévedt szegényke, tedd ki az ablakpárkányra és csukd be az ablakot. Elrepül. Ez biztosan NEM csótány!
2017. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem se
2017. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a pánikom áldozata lett :-( . Radikálisabb sorsra jutott szegény. Még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez nem egy kisebb csótány féle :-S . Már rovarirtónak is írtam, elküldtem a képet, de nem kaptam még mindig választ.
2017. aug. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!