Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy kell úgy megfogni egy...

Hogy kell úgy megfogni egy darazsat hogy ne csípjen meg?

Figyelt kérdés
régebben tudtam, de már elfelejtettem. valaki tud segíteni?
2017. szept. 1. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív lesz ha meg akarod fogni, de pl ha az ablakon van egy poharat ráborítasz, becsúsztatsz egy lapot és kiviszed.
2017. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kezzel gondoltam :)
2017. szept. 1. 22:01
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha összefogod a szárnyait, úgy nem tud megcsípni.
2017. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kézzel nem igazán lehet úgy megfogni, tapasztalat hogy ha összefogod a szárnyát akkor is olyan hajlékony hogy megcsíp.
2017. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül kézzel megfogni nem nagyon tudod, mire a két szárnyát összefognád elrepül/megcsíp.


Leginkább valami vastag ronggal vagy ruhával lehet megfogni, vagy kesztyűvel (nem ilyen vékony szövetessel).

2017. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem fogdosnám. Nem is azért, mert megcsíp, hanem mert nagyon törékenyek, könnyen össze nyomhatod/törheted őket véletlenül, vagy csak fájdalmat okozol nekik... :(
2017. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az irtására ott van a taposás+spray. én fogdosni szeretném őket és nézni. de akkor marad az üveg, nem kockáztatok. köszönöm szépen!
2017. szept. 1. 23:55
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
#6 miért sajnálod őket, teljesen haszontalanok az ember számára. Vannak a lódarazsak amik elpusztítják a szegény méhecskéket. :(
2017. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

8# Attól hogy valami az ember számára haszontalan még nem biztos hogy teljesen haszontalan. Sajnos egy nagyon egoista faj vagyunk, ami nekünk haszontalan azt írtjuk. Ezen el kéne gondolkozni, hiszen más szempontból mi vagyunk a földre a legkárosabb faj.


De egyébként valóban sok kárt okoznak és veszélyesek tudnak lenni, így indokolt esetben elkerülhetetlen az irtásuk. (Főleg családi házak padlásán az óriás fészkek.)

2017. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
#9 azt írtam, hogy az ember számára haszontalan, az azt jelenti, hogy amúgy nem haszontalan. Egyébkén az ember a leghaszontalanabb az összes faj közül.
2017. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!