Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha eddig 3 csótány volt a...

Ha eddig 3 csótány volt a fürdőszobában, lehet még több is?

Figyelt kérdés
Nem voltam otthon 2 hónapot, és a WC-ben bújtak meg. Nagyon félelmetes, alig merek kimenni. Eddig 3-at öltem meg, de honnan tudjam, hogy ennyi volt? Kicsi a fürdő, csak nincs több! Tippek?
2017. szept. 8. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jönnek valahonnan ezután is. Rendelj meg egy csótányirtást valamelyik cégtől. Utána pedig 3 havonta ismételtesd meg. Nem lesz több bogarad.
2017. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt a baj, hogy a WC teteje nem volt lehajtva és kiszáradt a víz belőle. Biztosan akkor jöttek fel. Ezt onnan sejtem hogy amikor lehúzás, egy nagyobb kirepult. Neten néztem hogy ha nincs sok nyom, pl kaki, akkor nem is lehet invázió. Az irtás az nagyon drágán hangzik :/
2017. szept. 8. 11:01
 3/10 Laly1972 válasza:
19%
Valahol fészkük lehet.
2017. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Bizony fészkük is lehet meg már elpotyogtathattak pár száz petét. Mindenképpen hívj szakembert. Sorházban laksz? Eddig nem volt csótány? Az a legrosszabb az egészben, hogy pont fordítva lett volna jó, csótányírtás, és utána elhúzni otthonról.
2017. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt egy sem. Lakótelepi lakás.
2017. szept. 8. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor az egész házra kell az írtás. Beszélni kell a közös képviselővel. Ha eddig nem volt, akkor nem is tőled erednek.
2017. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az király :/ nincs amúgy valami átmeneti megoldás? Csapda? Spray? Az egész fürdőt atnéztem már majdnem. Amúgy a legrosszabb nem az, hogy vannak. Legyenek. Csak én soha ne lássam őket. Alig merek WC-re ülni, nehogy rám masszon vagy ugorjon egy.
2017. szept. 8. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Kis naiv... A csövek melletti, tró.erül kivágott lyukakon közlekednek a strangon keresztül. Kiirtani te nem fogod soha, és nyugodj meg, az az 1 mm vastag állatka a lehajtott budifedél alatt rajtad röhög. Valószínűleg faxa dizájnos a fürdő, a konyha, ami annyit jelent, hogy jó kis rések vannak benne de úgy, hogy te azt az életbe ki nem takarítod. S hogy teljes legyen a kép, ezeknek meleg, víz, sötét és kaja kell. Ez mind ott van a mosogatód alá bedugott szemetesben. Víz a legfontosabb nekik, az van a fürdőben, a hideg vizes csövekre lecsapódó pára tökéletesen elég. Ezt a mosógépben is megtalálják, na onnan se fogod csak úgy kiirtani.


Ugyanis a csótiknál nem irtani kell, hanem az életkörülményeiket ellehetetleníteni, magyarul takarítani kell. Ne legyen sehol nyitott kaja (befőttesüvegbe, hűtőbe, mélyhűtőbe kell pakolni) sehol ne legyen pangó víz. Ohh, a fürdőben kifolyt viz oly tökéletesen megtud maradni a mosógép alatt, hogy el se hiszed, miközben azt hiszed felmostál. De a legfontosabb, hogy pakolgass mindig mindent módszeresen át! Az örökös változtatást rühellik nagyon, nem lesz nyugtuk, szóval a sok régi felhalmozott értelmetlen vackot hajítsd ki. Kb, indulásnak.

A csótiban az a jó, hogy megtanít a tisztaságra, rendre, és arra, hogy nem vagy egyedül a világon.


Mellesleg mit szólnál egy kertből beszaladó egérhez? Egy betévedt ÖRÖKKÉ ciripelő tücsökhöz? A kipaterolhatatlan hangyákhoz? A besurranó idegen macskákhoz? A rengeteg légyhez? Ezek mind mind a kertesház örömei. Panelban csak a csóti van, az is beszari, félős, csendben van, nem harap, nem kuruttyol, nem ciripel, nem fertőz magától, csak direkt ráijesztenek a sok hiszékeny emberre, mert az irtónak is meg kell élnie valamiből. Van fogalmad arról mennyi légypetét ettél már meg életetben? Szerintem nincs. Nyugodj meg, ha ettél már valaha is étteremben, menzán, utcán, akkor rengeteget. :)

2017. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20%
Az uborkától tényleg elpusztul ?
2017. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baromság.
2017. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!