Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ismer alaki olyan boltot,...

Cynthiaa kérdése:

Ismer alaki olyan boltot, ahol poloskák ellen árulnak irtószert? (Budapest)

Figyelt kérdés
Leginkább Boráros, vagy annak környéke lenne a legalkalmasabb, mert így is Budapest legkülső részétől 20 km-re lakom. Nagyjából milyen árakra számítsak? 1-2 flakonnal elég első körben? Valakinek bevált már valamelyik és le tudja írni a nevét?

2017. okt. 26. 21:40
 1/6 anonim válasza:
Biokill! Neten keress címet...
2017. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. okt. 26. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Házilag nem fog menni, felesleges pénzkidobás. Csak megy az idő, és még jobban elszaporodnak. Hívj rovairtó szakembert!
2017. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is probálkoztam protekttel meg mindennel de semmi nem segített...bár kevesebben lettek tőle kiirtani nem tudod vele. 3 hónapig próbálkoztam. aztán teljesen bele fordultam a szenvedésbe. minnél hamarabb hívsz szakembert annál olcsobban , annál kvesebb irtással megúszod. minnél továb vársz annál nagyobb lehet a fertőződés ugyanis nagyon gyorsan szaporodnak. Hívj szakembert
2017. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat. Én is feladtam, már az 5. flakonnal használtam el. Nagyon lassan pusztultak el a szertől, még jól megcsípkedtek előtte, kevesebb lett, de siker az nem sok.

Szeretnék szakembert hívni, viszont gondoltam mielőtt neki kezdenék egyedül a keresgélésnek, hátha innen tudna valaki ajánlani jó szakembereket. Mondjuk nagyon drágán dolgozó és a a lakhelyemtől távoli céget nem szívesen fizetnék/fogadnék, de hátha van valaki, aki hasonlóképp járt már és a közelben tud segíteni. Dunavarsányban lakom, szóval Dunaharaszti, Taksony, Soroksár, Szigethalom,.. az ilyen településekre gondolok.

2017. nov. 21. 15:53
 6/6 anonim válasza:
Ha aktuális még a dolog, én őket ajánlom: [link]
2021. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!