Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit csinálnátok, ha ilyen pók...

Mit csinálnátok, ha ilyen pók kerülne a kocsitokba?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 21. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
2017. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Both Zoltán állatbefogó

De az állatkertek is segítenek.

2017. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gery1988 ***** válasza:
100%
Ez egy heteropoda maxima (Vadászpók). Mérge természetesen van, mint minden póknak van, de emberre különösebben nem veszélyes. Mivel tartok madárpókokat, így magam fognám be. Magyarországon nem honos, bár az emberek engednek szabadon olykor pókokat (is), ha megunják. Esetleg az állattartó hibájából megszökik.
2017. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első kettő vagyok, mivel kaptam privátot is: nem, természetesen nem tennék ilyet, ez csak vicc.


A valóságban megpróbálnám a lehető leghamarabb kipenderíteni onnan a potyautast, valószínűleg egy seprűvel vagy ilyesmivel.

Irtózom a pókoktól, de semmiképp nem ölném meg. (üvegen keresztül nem gond, úgy el tudom nézegetni őket, meg is tudom valamilyen szinten csodálni, de nem bírnám kézbe venni. Természetesen egyáltalán nem zavar, ha valaki ilyet tart, abszolút megértem hogy ő szereti őket, ahhoz nekem semmi közöm hogy én nem. Amíg üvegen belül marad, és nem kell csinálnom vele semmit, akkor simán ellennék vele egy szobában.)

2017. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megfognám egy dunsztos üvegbe és útjára engedném
2017. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hazavinném egy dobozba, mert elképesztően cukiiiii!!!!
2017. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Hazavinném
2017. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kormányzó15 válasza:
szívroham
2018. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!