Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Molylepkék! Valakinek akinek...

Molylepkék! Valakinek akinek voltak?

Figyelt kérdés
Eleinte csak par darab, mostmar napi 5-ot megolok. Csak repulo lepkejet latok, eddig 1db kukacot talaltam a horcsogeledel mellett. Rogton ki is lett dobva, pucolva az egesz. Azota is csak lepkeket latok, kukac sehol.. Valaki tipp, hogy irtsam ki oket? Gyulolom a bogarakat, kesz remalom ez nekem.. Elnezest kerek az ekezetek hianya miatt!

2017. dec. 18. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Ketrsd meg a lárvákat! Nekem voltak már: lisztben, plüssben. Ha megtaláltad akkor fogj egy valag s7tő
2017. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Regi plussoket levittuk horcsog cuccait kicsereltem lapokat atneztem.. Holnap meg kihuzom a szekrenyeket kiporszivozom. De ha ott sincs semmi ketsegbeeses. Masnal a kukacok falon masznak. En egyet talaltam eddig. Probaltam kovetni egy lepket de igyse talaltam feszket..:( Hiaba vennek rovarirtot nemtudom mit fujjak be. Levendulas illatositot vettem, de ha kajamoly, sz.rt sem er.
2017. dec. 18. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Tésztát, lisztet, gabonaféléket ki kellene dobi :( sajnos mindenhová befészkelik magukat. Amiben nem látsz "pókhálószerű" anyagot, azt tedd a fagyasztóba pár napra, így talán még megmenthető.

Én sem szeretek semmilyen élelmiszert kidobni, de többször előfordult, hogy a fél konyhát ki kellett dobnom, mert pár nap alatt mindent átszőttek. Műzli, lisztek, néha még a fűszerek is gyanúsak.

Sajnos nem úszod meg a teljes otthoni készleted átvizsgálását, ha ki akarod őket tessékelni.

2017. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kidobtam minddn elelmiszert, diot, gesztenyet, muzlit, nincs mar kaja megsem tunnek el. A hor volt az egyetlen remeny de kipucoltam es semmi valtozas sot meg rosszabb. A plafonok vannak kis halok, de ez regebbi tetoter szoba igy azok regebben is akadtak.
2017. dec. 18. 22:35
 5/5 A kérdező kommentje:
*hörcsög
2017. dec. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!