Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » 14 éves fiú vagyok élek halok...

14 éves fiú vagyok élek halok az egzotikus állatokért!?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális dolog hogy 10 madárpókom van és 1 kígyóm nem fura ? Csak mert sokszor az agyukra megyek az osztálytársaimnak ? NEM FURA ? LÁNYOK TI TUDNÁTOK EGY SZOBÁBAN ALUDNI ENNYI ÁLLATTAL ? KÖSZI A VÁLASZOKAT :)

2017. dec. 20. 21:47
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
96%
Ez így jó, mindenkinek vannak szenvedélyei. Vigyázz, a csajok félnek a pókoktól. De tuti lesz aki együtt aludna veled meg az állataiddal.:)
2017. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 aranyos121 ***** válasza:
10%
kígyó az para ..hiába vagy a gazdája..rossz mozdulat és megharap
2017. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%

Csajozásnál majd tudsz incselkedni hogy ha fél az állataidtól karoljon át vagy valami.

Amúgy szerintem nincs ezzel semmi. Kinek ez, kinek az a "heppje". :)

2017. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat 2 válaszadónak azt üzenem:Bocsi rosszul írtam gabona siklóm van nincsenek méreg fogai kisebb fogai vannak de csak igazán kicsik

kézhez van már szoktatva szóval már nem mar meg régebben 2 szer meg mart de csak akkor is pár csepp vér buggyant ki ! köszi a válaszokat :)

2017. dec. 20. 22:11
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan persze, de szerintem tök jó.

Bár én nagyon fosok a pókoktól, úgyhogy azokkal biztos nem aludnék egy szobában.

2017. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Gabonasikló 😍😍
2017. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok nem is számítottam ennyi válaszra :)
2017. dec. 20. 22:18
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, engem egy csávó ilyesmivel a háta mögött előbb el tudna hívni egy kávéra vagy vacsorára mintha azzal vagánykodna hogy ennyit-annyit bulizik, csajozik meg tombol hajnalokig. :) És ezt nem gyerekként, mondom már, hiszen régen kinőttem a heppekből, de szerintem nagyon szép ha valakinek van egy szenvedélye és fel meri vállalni hogy őt ez érdekli és ezt szereti.


Biztos vagyok benne hogy van még olyan bolond nő mint én akit nem érdekelne hogy tíz madárpókkal és egy gabonasiklóval kell egy szobában aludnia. :D

2017. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
aranyos vagy köszi ha meg kérdezhetem hány éves vagy ? :)
2017. dec. 20. 22:23
 10/31 anonim ***** válasza:
22 vagyok. :)
2017. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!