Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hova termelnek a méhek annyi...

Hova termelnek a méhek annyi mézet?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy tartjuk őket, kiküldjük őket csapatni. Ők csak termelnek, termelnek, mi meg lenyúljuk tőlük. De természetüktől fogva, nekik mi szükségük van akkora mennyiségre.
2018. febr. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Én nem értek hozzá.

De nyilván ők csak annyit gyüjtenének amennyire szükségük lenne.

De mivel az ember elszedi tőlük , ők tovább hordják, aztán meg az ember megint el szedi.

2018. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Annyit gyűjtenek,ami télre elég tápláléknak. Tél előtt az ember kiveszi EGY RÉSZÉT,és azt cukorral pótolja.
2018. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Eddig mindkét választ igaznak érzem de szerintem azért is gyűjtik a mézet mert szorgalmasak, az a dolguk. Ez teszi lehetővé az embernek, hogy betársuljon a fogyasztásába
2018. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Méhész tanonc vagyok.

Azért gyűjtenek ennyit mert paranoiásak.

Nem tudják mikor jön a tél és mikor ér véget. Ha felesleg marad akkor meg a bövítkezésen dolgoznak amíg nem elég alacsony a méz szintje

2018. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó elhiszem,de akkor is vicces,ahogy leírtad :)
2018. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A házi méh valószínűleg sokkal hatékonyabban gyűjt mint egy vadméh ezért a felesleg is nagyobb lesz.


Ha elfogy nekik a tartalék télen azt a méhésznek nyilván ki kell pótolni.

2018. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!