Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Létezik hogy vannak már...

Létezik hogy vannak már szúnyogok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hét végén a szabadban összecsípkedett valami, lehet már szúnyog ilyen korán?

2018. ápr. 5. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután láttam élő szúnyogot január-február környékén is az autóm tetején, a szabadban, ezért valószínűleg ilyenkor is lehetnek elvétve. De hogy ilyenkor szúnyog csipkedjen össze, az valószínűtlennek tűnik. Persze okosabbak lennénk ha olvasnánk egy kicsit a szúnyogokról, de én is lusta vagyok hozzá.
2018. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szúnyog volt az. :) Nálam már rendesen megtelepszenek a szúnyoghálón esténként.
2018. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Pár hete az ablakban lecsaptam egy nagyra nőtt példányt, szóval vannak a jó időnek hála.
2018. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ideje előkaparni a szúnyoghálót. Nem is gondoltam, hogy már március végén szenvedni lehet tőlük.
2018. ápr. 5. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Decemberben is láttam már.
2018. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az is lehet, vannak áttelelő szúnyogok, ezt olvastam:


"Az úgynevezett Házi szúnyog télen is okozhat kellemetlenségeket, ugyanis gond nélkül áttelel a fűtött helyiségekben."

2018. ápr. 6. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Áttelelnek pincékben itt-ott ahol magasabb a hőmérséklet
2018. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!