Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ezüstös pikkelyke - szabadulni...

Ezüstös pikkelyke - szabadulni akarok tőle! Honnan tudjam, hogy végre eltakarodott a szobámból?

Figyelt kérdés

Az egész akkor kezdődött, amikor pár hete lefekvéshez készülődtem... Nyugodt szívvel igazítom a párnáim, erre látom, hogy valami átrohan mellettem az ágyamban!!!!


Elkezdtük irtani ezt a dögöt először Morteinnel. Annak a hatására előjött minden alkalommal jó pár darab, kicsi is, nagy is.

Aztán váltottam Insecticide 2000-re, mivel papagájaim is vannak, hátha a Mortein nagyon káros rájuk. Erre nem jött elő egy sem, remélem azért pusztulnak ott ahol bújkálnak...


Na de honnan tudjam, hogy megszabadultam-e tőlük végleg? Azóta nem alszom ki magam mióta az ágyamban rohangászott az a kis dög 😭


Esküszöm a hangyáknak jobban örülnék!


2018. ápr. 23. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Véglegesen egészen biztos nem fogsz tőlük megszabadulni, tekintve, hogy 300 000 000 éve vannak jelen a földön , a modern ember meg 10 000 éve létezik, valószínűleg az ükunokád ükunokája se fogja tudni kiirtani őket.

Szóval bármikor előjöhetnek.

Amúgy szerintem aranyosak.

2018. ápr. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van páramentesítőm és rengeteget szellőztetek. Gyakorlatilag mindent megvan, amivel a net szerint távol tarthatom őket. Mégsem tudok nyugodtan a szobámban tartózkodni... nem tudom miért, de engem nagyon iszonytatnak ezek a lények brrr!


Más lakásában, vagy valahol távol a szobámtól lehet én is aranyosnak tartanám őket de az ágyam azért rohadtul túlzás!


Annyit szeretnék elérni, hogy a szobám mentes legyen tőlük, mint eddig éveken át, hát csak megoldható!

2018. ápr. 24. 09:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Most is takarítottam és találtam kettőt, és csak az egyik volt döglött, a másik meglépett! Páramentesítés, szellőztetés, gyakori takarítás, Mortein, Insecticide 2000, ecetes feltörlés... Mi a büdös francot csináljak még?! Csak az én szobámban nyüzsögnek!! A családom nem enged rovarírtót hívni!
2018. ápr. 24. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a lyukat ahonnan jönnek.

Fujj bele irtószert és tömdbe a lyukat,lehetőleg valami falazó anyaggal.

2018. máj. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a problémában szenvedek, nem merek aludni konkrétan
2019. júl. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!