Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért viselkednek igy a...

Miért viselkednek igy a hangyák? Nagyon fura és ijesztő.

Figyelt kérdés
Sose volt hangya a szobámba és az utóbbi napokban láttam bent egyet-kettőt de ma leültem filmet nézni kb 40 perc és amire megfordultam a csempén több mint 100 halott hangya összekuporodva a fehér csempe tiszta fekete volt annyian voltak de mind halott és kicsi.Volt köztuk pár nagyobb is akik csak mászkáltak de valamelyik szedte összefele őket.Tényleg ijesztő hogy alig 40 perc alatt a fehér csempe feketévé vált a tetemektől.

2018. ápr. 25. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Kimaradtál abból, amikor megvívták a csatájukat. A győztes hadsereg nyilván már elvonult (talán a spájz környékén keresd őket), a halottakat otthagyták. Akiket láttál, azok a síró asszonyok, akik a férjeiket, fiaikat keresték.
2018. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!