Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A fokhagyma fogyasztása...

A fokhagyma fogyasztása megvéd a kullancstól?

Figyelt kérdés
Lányomék kirándulni mennek, és a kullancsriasztó mellett szeretnék még plusz védelmet neki. úgy tudom rendszeresen fogyasztva lesz a bőrnek egy érdekes szaga. ez elriasztja a kullancsot?
2018. máj. 17. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vámpíroktól.
2018. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam. Ha el is riasztja, nemcsak a kullancsokat hanem az egész osztályt... Én mindig figyelem magam, rendszeresen megnézem kezem, lábam, hasam amikor a természetben mászkálok, és ha valamit mégsem veszek észre időben akkor van nálam csipesz...

Amúgy ha most mennek kirándulni akkor szerencsés, mert fel lehet öltözni rendesen, nem fog megfőni. Hosszú nadrág zokniba betűrve, hosszú póló nadrágba betűrve, esetleg sapka ha fák közé mennek. Így csak a karja marad szabad, azt pedig a legkönnyebb figyelni.

2018. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem nyújt védelmet, maximum valamelyest csökkenti a kullancscsípés esélyét. Már ha igaz ez a népinek tűnő hiedelem.

Egy gyors Google keresés segíthet a témában:

[link]

2018. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:DD vámpírok ellen :D
2018. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi
2018. máj. 17. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg a többi osztálytársa ellen is.
2018. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!