Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vajon mi költözhetett be az...

Vajon mi költözhetett be az ágyamba? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni!

Már egy hete éjjel és nappal is, ha az ágyamban fekszek úgy érzem, mintha apró bogarak mászkálnak rajtam, de mikor az érintett területet átnézem nem látok semmit. Aztán pár percre rá ott van a csípés nyoma ami viszket és sokszor égető érzéssel is együtt jár.

Tele vagyok csípés nyomokkal, amik eléggé rendezetlenek. A pirosságuk gyorsan elmúlik utána viszont a bőröm bedagadva marad több napig.

Az arcomon is jelentkeztek ezek a nyomok, amikből pattanások alakultak ki.

Leginkább a fejbőrömön érzem ezeket a csípéseket, de tetűről nincs szó, ágyi poloska is kizárva, mivel semmi rájuk utaló nyom nincs, meg ők amúgy is csak este aktívak, és nem is minden nap. Bolháról megintcsak nem lehet szó, hiszen mikor érzem a csípést és a "mászkálást" nem látok semmit az adott területen.

De akkor mi lehet ez?

Csak akkor érzem, mikor az ágyamban vagyok, és már teljesen az őrületbe kerget.


Ha lenne bármi ötletetek, azt szívesen fogadnám! :)



2018. máj. 29. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én a bőratkára tippelnék.

2018. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Infrector válasza:
Végső megoldásként új matracot lehetne venni. Ha tél lenne akkor elég lenne kirakni a hidegre, hogy megfagyjanak amik benne vannak. Vagy neten még keress rá erre neten: Ágyi elősködők.
2018. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

A bőratka nem lenne rossz tipp, csak az a bibi ezzel is, hogy az ágyon kívül máshol nem érzek csípést sem mászkálást.

Mindenesetre, azért majd elmegyek bőrgyógyászhoz és megnézetem magam rá. Sosem lehet tudni és köszönöm a választ. :)


Másodiknak:

Na igen... A matracot szerintem kidobom aztán veszek inkább egy másikat. Azt olvastam, hogy ha a diófa levelét lefőzzük és azzal körbe permetezzük az érintett területeket, akkor az majd szépen leöl mindent.

Szerintem ezt kipróbálom, aztán majd meglátjuk.

Köszönöm szépen a te válaszodat is! :)

2018. máj. 30. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!