Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elég komoly a helyzet sajnos,...

Elég komoly a helyzet sajnos, hogy tudnék negszabadulni a csotanyoktol való túlzott félelmemtől?

Figyelt kérdés
5.keruleti lakasban lakunk szüleimmel, amióta itt élünk mindig voltak majdnem csótányok, viszont kb 1,5 hónapja rámjött egy erős szorongás esténként a bogaraktól való félelem miatt és nem tudok aludni amíg sötét van. Lámpánál is próbáltam, nem ment sokkal jobban. Jelenleg vizsgaidoszakom van, nagyon el vagyok csúszva az alvással, tudnátok segíteni hogy mivel lehetne ezt a túlzott félelmet csökkenteni? Eddig korábbi években is undorodtam, de akkor nem pörögtem rá ennyire. Most viszont irtottunk, de utána az ágyon ahogy láttam mászni meg a falon a szobámban, sokkal nagyobb pánik jött rám.

2018. máj. 30. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a csótányokat írjátok ki? :O Vannak normális rovarírtó cégek is, nekünk negyedére sikerült a jót megtalálni. Szintén Bp, pár ezer forintért gélezéssel rendezték a dolgot, aztán negyedévente jártak hozzánk. Az ő első alkalmuk után nem volt több csótány.
2018. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban megoldás lehet az elkerülő magatartás, ami ebben az esetben a csótányok megszüntetése, a kialakuló depresszió kezelése, esetleg a szobán lévő rések, repedések tömítése. Javasolt a kéményellenőrzés, szükség esetén a járatok tisztítása. Csótányirtást csak olyan céggel végeztessünk, amely megfelelő referenciákat tud felmutatni. Érdeklődők keressenek meg valakit, aki ért hozzá.
2018. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rovarstop.hu volt az.
2018. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk bohóckodás helyett irtsátok ki öket...


Én legalábbis tuti hülyét kapnék, ha a leszarom-szomszéd miatt lenne nálunk is, mert luxus neki irtocéget hivni...

2018. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!