Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A skorpiok tudnak falra...

A skorpiok tudnak falra maszni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Hirvatorszagban a szobankban van egy es nincs kedvem igy aludni

2018. máj. 31. 03:05
 1/4 anonim válasza:
Pontosan nem tudom mivel nem vagyok nagy szakértő de szerintem nem tud.
2018. máj. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Röviden: ha nem teljesen sima a felület, akkor igen.

2018. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

üvegen, sima műanyagon (ami pl. olyan sima mint egy tejfölöspohár) nem tud felmászni. De deszkán, meszelt falon vagy tapétán már elég neki a kapaszkodó, hogy felmásszon.


Ne nyúlj hozzá kézzel semmiképp. Boríts rá egy poharat, csúsztass alá egy kartonlapot, és úgy vidd ki.

A skorpió nem fog csak úgy odamenni hozzá és megmarni. A legtöbb marás úgy történik, hogy meg akarják fogni, vagy rálépnek. Mielőtt a cipődet veszed fel, skorpiós helyen tanácsos ellenőrizni, hogy nincs-e esetleg benne.

Amúgy félénk állatok, ha lehet, inkább elbújnak, elmenekülnek.

A horvátországi fajok egyébként nem különösebben mérgesek, nem halálosak, de kellemetlen a csípésük, ezért se nyúlj hozzá kézzel.

2018. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Horvátországban vagy 10 éven át járok és sose láttam skorpiót, nemhogy Európa partvidékein. Hogy sikerült odakerülniük?
2018. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!