Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Legyek, szúnyogok, pókok...

Legyek, szúnyogok, pókok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lefekvés előtt mindig szúnyogok leutésével szórakozom,és esténként,nem tudom honnan,amikor szúnyogháló is van,de kétnaponta mindig újabb kis mini pókok vannak a plafonon,vagy a sarkakban,valamiért mindig csak sötétedés után jönnek csak elő,és mindig szórakozok veluk,én nem szoktam bántani pókokat alapvetően,meg nem is félek tőlük, csak undorom...meg amikor lóg le a plafonról....pfej..és mindig ugyanannyi van...
2018. jún. 20. 00:21
 1/1 anonim válasza:
Ha kertes házban élsz, ültess citromfüvet, vázába téve 4-5 napig hatásos, utána cseréld. Ha ez nem kivitelezhető, lehet kapni elektromos riasztót. A pókot vagy megfogod, vagy megtanulsz együtt élni vele.
2018. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!