Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért olyan nehéz lecsapni a...

Nicola73 kérdése:

Miért olyan nehéz lecsapni a muslincákat?

Figyelt kérdés
Nem tudom kiirtani a házból a muslincákat. Lehet hogy volt bent pár erjedt gyümölcs, de azt nem értem hogy tudnák tőlük megszabadulni és miért olyan nehéz őket lecsapni. Hihetetlenül megérzik ha le akarom csapni őket és nagyon ügyesen kitérnek.

2018. jún. 28. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fürgébbek mint mi vagyunk!

Ha eltűnik a lakásból az erjedt gyümölcs amire előjöttek, ők is eltűnnek lassan...

2018. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%
Azért mert Ninják akiket külön erre képeztek ki.
2018. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Légyféle, és mint a többi légynek is, nagyon jó a látása. A petéiket magával a gyümölccsel viszed haza. A mus­lica az erjedő gyümölcsön képződő gombákkal, bakté­riumokkal táplálkozik, és mivel bámulatosan szapo­ra – a nőstény naponta akár száz tojást is lerak –, néhány nap alatt képes benépesíteni a lakást.

A friss gyü­mit tedd be a hűtőbe, fogyasztás után a maradékot se hagyd elöl, a konyhapultot gyakran tisztítsd fertőt­lenítő hatású lemosóval, és sűrűn vidd le a szemetet :)


A tutit szerintem maximum azok az állatok tudják , akik kajaként elkapdossák ezeket a kis legyecskéket. Vagy azok se, mert a muslinca nem csak ügyes, de szapora is.

2018. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!