Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik ezek a droid szúnyogok?...

Mik ezek a droid szúnyogok? Úgy csíp meg, hogy észre sem veszem.

Figyelt kérdés
... viszont olyan a felső karom, mintha darázs csípett volna meg, tiszta forró és kőkemény kb. 5 cm-es átmérőben. Viszket, mint a fene, közben fáj is. Vagy a szúnyogirtószer miatt? Szúnyog lehetett, mert volt egy a szobában. Nem éreztem, hogy megcsípett volna, mégis bedagadt a helye és meleg, piros a helye. Mik ezek?

2018. jún. 29. 23:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* - helye. Az egyik nem kell. Bocs.
2018. jún. 29. 23:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgyis allergiás vagyok rájuk, de irtás után még durvább. Itt 2 hete irtottak délután, aznap este csípett meg, még mindig szenvedek tőle. 3 napig úgy fel volt dagadva (a bokám alatt csípett meg), hogy nem tudtam ráállni a lábamra mert húzódott a bőröm és fájt az a nagy bumszli

Már a teraszra sem megyek ki szúnyogriasztó nélkül.

2018. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve észrevettem, hogy nekem is a szúnyogcsípések úgy néznek ki, mint ha vmi lódarázs csípett volna meg. Ráadásul tök nehezen múlnak el és több hónapig is meglátszik a nyomuk. Már a szúnyogok se a régiek...mutálódnak de komolyan...
2018. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez, ami itt volt a szobában, az átlagnál nagyobb volt, nem találtam utána. Most meg jól feldagadt, még aludni sem bírok, mert fáj. Tettem rá vizesruhát jobbhíján.

Hát igen, a régi szúnyogok max. viszkettek, de nem ilyen durva módon hagytak nyomot az emberen.

Látom, akkor nem vagyok vele egyedül. Köszi, hogy írtál.

2018. jún. 30. 00:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, itt tegnap este irtottak. Azaz most már tegnapelőtt, ahogy nézem az órát. :) Idegesítő mindenesetre.
2018. jún. 30. 00:20
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet, hogy inkább ágyi poloska volt?
2018. jún. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyi poloska csípésének a nyoma több apró pötty libasorban. Tudom, mert szállodából nem egyszer beszereztem már.
2018. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát csaknem! Legalább is remélem. Ez egy darab csípés. Miért? Annak a csípésének a helye is kemény és forró?
2018. jún. 30. 12:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem, ez nem apró pötty, vagyis pici csípés, mint a normál szúnyogcsípésnél, hanem kb. 0,5mm-es lyuk. Kezd begennyesedni. Mondjuk tegnap jó sokat vakartam. Még az se biztos, hogy szúnyog volt? Valami pók? Mert írtam, észre sem vettem, hogy megcsípett volna. Viszont láttam a szobában egy nagy szúnyogot. A normál mérettől nagyobbat. De úgy tudom, az a hím szúnyog és csak a nőstények csípnek. Már semmit nem tudok. :/
2018. jún. 30. 14:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2018. jún. 30. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!