Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lányok ti mit csináltok ha...

Lányok ti mit csináltok ha bogarat láttok a szobátokba?

Figyelt kérdés
Kiengeditek vagy eltapossátok inkább?

2018. júl. 7. 00:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%

Kiengedem, de ha nagyon menekül inkább összenyomom

Nem szeretem őket annyira, hogy hagyjam elbújni a szobámban és éjszaka viszontlássam

2018. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
2%
I'll have two number nines, a number nine large, a number six with extra dip, a number seven, two number fourtyfives, one with cheese, and a large soda.
2018. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
35%

Raid Max Hangya és Csótány Spray

1 fújás és megdöglik a mocskos komcsi bogár

2018. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
7%
#3 a pókokra is jó ez a spray?
2018. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%
Hallod mindenre. Multkor sáska jött be 2 fujás és kidöglött a szemétláda.
2018. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
5%
De ha nincs otthon ilyen spray a hajlakk is megteszi az konkrétan megaszalja a bogarakat, csak baromi sok kell belőle nem túl gazdaságos.
2018. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
10%

De a hajlakk nyomot hagy pl a parkettán

Inkább veszek bogárirtót

2018. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%

Megfelelő erősségű fény alá teszem, hogy jobb fényképet tudjak róla csinálni, aztán leveszem valamelyik könyvet, és megpróbálom meghatározni, melyik fajba tartozik. Utána visszateszem oda, ahol lenni akar. Ha a kijáratot keresi, kiengedem. Vigyázok, hogy ne törjem le valamelyik lábát.


Értem én, hogy a póktól sokan irtóznak, a meztelen csigától undorodnak, na de egy bogár annyira nem "csúnya" és nem is "harap", hogy ekkora patáliát kéne csapni... Kifejezetten szép és aranyos állatoknak tartom őket, eszembe nem jutna széttaposni és hasonlók.

2018. júl. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
21%
Hát nekem attól függ, hogyha pók akkor síkoltozok és futok ki a szobából mivel pókfóbiás vagyok, de a molylepkéktől is félek. De egyébként valami ami épp a kezem ügyébe kerül azzal megpróbálom lecsapni.
2018. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Felfegyverkezem egy átlátszó műanyag dobozzal és egy rajzlappal, és föl alá járkálok míg el nem kapom. Ha megvan, akkor megszemlélem a dobozban, aztán kidobom a negyedikről.
2018. júl. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!