Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lányok ti mit csináltok ha...

Lányok ti mit csináltok ha bogarat láttok a szobátokba?

Figyelt kérdés
Kiengeditek vagy eltapossátok inkább?

2018. júl. 7. 00:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%

Mint férfi nyilatkozok most.


Bármi is az ha elég gyors vagyok hozzá lecsapom az első dologgal ami a kezembe kerül kb.

2018. júl. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
19%
kill am all :)
2018. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
Befogom egy hálóval vagy dobozzal és elengedem. A darazsakat, méheket egy rongy segítségével kihesegetem az ablakon. Múltkor volt, hogy kivégeztem egy méhet, ami valahogy éjjelre megbújt a szobába és megcsípte a kutyát. Egy ideig próbáltam befogni, de aztán meguntam a kergetőzést (hajnali 2 volt...) ettől az esettől eltekintve mindig kiengedem őket, nem ártottak nekem, én se bántom őket (pókkal ugyanez a helyzet, befogom és kirakom)
2018. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, milyen bogár, a poloskák például hülyék, és idegesítők, hiába engedném ki, nem megy, ha eltaposom, büdös, úgyhogy én őket porszívóval próbálom elkapni. Tegnap végre sikerült kicserélni a tönkrement szúnyoghálót két ablakomon, szóval végre ott nem fognak már bejönni.
2018. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha pók(nem más), akkor beteszem egy doboza, és házikedvencként tartom(kukacokkal, legyekkel, sáskákkal, molylepkékkel és tücskökkel etetem), de csak akkor, ha egy nagyon szép pókféle(pl. a mezei farkaspók, a négygödrű kövipók és a francia farkaspók kifejezetten szép)és--persze--nőstény(mert azok szép nagy termetűek). Ha darázs, ráteszek egy kupakot, a kupakra ráfogok óvatosan egy kartonpapírt, és kiteszem(mert ugye a darazsak ok nélkül is képesek csípni; egyszer vízből dobtam ki egyet, hogy ne fulladjon bele, és hát hálából belémcsípett). Ha katica vagy méhecske, akkor kiteszem, mert hasznos állatok(a méhek mézet csinálnak, a katicabogarak pedig megeszik a növények tetveit). A hangyák sok mocskot eltakarítanak(ettől hasznosak), így kiteszem őket is a picsbe(ha valamire rámennek, kiviszem a hangyák által ellepett tárgyat, és lefújkálom róla a hangyákat).


STB STB STB STB

2018. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok kötekedni, de a méh, a darázs, a pók NEM BOGÁR...
2018. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, bogarakról volt szó.
2018. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
53%

Kiengedem:)

Szeretek minden állatot, nekik is vannak érzéseik stb stb

14/Vegán L

2018. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Pohár+papír, bogár kirak, viszontlátásra.
2018. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Engem lepontoznak, a "14 éves vegánt" meg fel :D meghalok
2018. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!