Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Biokill mennyire hatásos?

Most költöztünk be egy felujított házba új laminált új padlólap tapétázott és meszelt fal de szoktam látni egy két pincebogarat (aszkát) és ezüstös pikkelykét meg egy számomra ismeretlen bogár(remélem nem csotány mert nem tudom hogy nèz ki) de mondjuk ebbol csak 2-3 lattam nagyon picibe a tobbibol napi 5 kb.

A sima rovarirto is megöli vagy vegyek biokillt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aszka, ezüstös pikkelyke, csótány, Biokill

2018. júl. 23. 08:11  Privát üzenet  

A válasz
A Biokill elég jó. Előnye, hogy szagtalan, kevésbé zavaró. Fél kell rázni, egyenletesen kifújni. Hagyni odaszáradni. Ameddig lehet, ne mossatok fel!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. júl. 23. 09:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csótány volt amúgy a "számomra ismeretlen bogár" de mar azt is kiirtottam

# 2/2Időpont 2018. júl. 30. 17:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Biokill bolha ellen hatásos? Baj ha érintkezik bőrrel? Takaróra, ágyra lehet fújni? Tapasztalatok? Sürgős! Többi lent
Rovarirtó spray hatásos pókszázlábú ellen? Most rohant át rajtam egymás után kétszer, mitől bújik el? Nem merek lefeküdni.
Pókok ellen tényleg hatásos a levendula illetve citrus, borsmenta stb illióolaj? Valaki tapasztalat?
A gélezés hatásos csótányokra ugye?
Ágyi poloska! Mennyire hatásos ellenük a Biokill nevezetű rovarölőszer?
Ismeri valaki a Biokill rovarirtót? Hatásos? Ezüstös pikelyke ellen szeretném használni.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!