Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Biotoll darázsirtó porról...

Biotoll darázsirtó porról vélemények?

Figyelt kérdés

A tető cserép alatt van sok kicsi fészek. Nem olyan problémás a helyzet, repkednek össze-vissza. Simán elsétálok közöttük, nem bántanak, de azért nem kísérteném a sorsot.

Eddig nagy aeroszollal irtottam ki több fészket is amit észrevettem (cserép alatt), de annak 2000 Ft darabja és mivel nagy benne a nyomás, gyorsan kifogy.

Arra gondoltam, hogy veszek pár darabot ebből a por-ból, betöltöm homokszóró pisztolyba és estefelé amikor nyugi van, kompresszorral befújom a cserép alá több helyen is, ahol érem.


Nem tudom, hogy mennyire tud így a por szétterjedni, illetve mennyire hatásos.

Írtam darázsirtó cégnek is, kiderül majd mit mondanak. Mivel sok kicsi fészek van, sok rejtett helyen, lehet többe kerül mintha vennék egy tonna port vagy 20 flakon aeroszolt. Ez még kiderül.


Félreértés ne essék, tudom, hogy veszélyesek is lehetnek, de ezek nem tűnnek annak (kellő óvatossággal).

Amikor lefújtam pár fészket, akkor is volt, hogy pár kirepült, de nem támadott meg egyik se, egész békések, de azért nem szeretném megtűrni őket a tetőtérben.



2018. júl. 30. 11:23
 1/1 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, egész jól működik.

Kompresszor homokszóró fejére rárögzítettem egy hosszú csövet, így elérek a tetőn több tűvoli pontot is és be tudom dugni a résekbe. Oda pedig nyomással be tudom juttatni a port. Hullanak tőle rendesen. Remélhetőleg a fészek és a királynő is elpusztul. Majd kiderül.

ár több fészket is kezeltem vele, kell még tuti pár nap mire mindet megtalálom, reméljük sikerül mindet kinyírni.

2018. aug. 2. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!