Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen csípés?

TiborR239 kérdése:

Ez milyen csípés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnálom hogy egy kicsit undorító a kép de nemtudom mi csíphetett meg. Sok pár hólyagos pötty van a lábfejemen de azok kisebbek mint ez. De hasonlít mindegyik ehhez. Előre is köszönöm a választ!

2018. aug. 20. 04:27
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Lemaradtak a képek bocsi.

2018. aug. 20. 04:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csípés. De olyan gennyesnek tűnik. Nem lehet steril tűvel felszúrni?

Egyéb tünet, viszketés, nedvedzés, lábizzadás. Hogy fejlődnek oda? volt e már hasonló, eltűnnek e és újrajönnek? Szandált vagy cipőt viselsz?

Ezektől is függ hogy mitől keletkeztek a pöttyök. Lehet hogy a cipődben tanyázik valami ami okozza és azt kell kezelni.

2018. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy valami más lenne, egyik este lefekudtem és másnap reggelre lett ilyen. Gennyes, fel szúrtam van valami kis fekete pont a közepén mindegyiknek. Viszkedett nagyon még az elején. Cipőt viselek de eddig is azt viseltem, semmi bajom nem volt. Azóta egy se jelent meg. Kezdenek besebesedni.
2018. aug. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!