Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A képen látható "valamik" mik...

A képen látható "valamik" mik lennének?

Figyelt kérdés

Most költöztünk új házba és tele van a ház ilyen bogárkákkal amikről fogalmam sincs, hogy mik.

ha valaki tudja pls írja le azt is, hogy károsak e az emberre, stb..


[link]


[link]


[link]



2018. aug. 22. 20:47
 1/7 anonim válasza:
2018. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó, harmadik képek egy szemetes zugpoloska (Reduvius personatus) lárva látható.
2018. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szép nagyra nőtt pikkelykék. Nálunk sosem voltak ekkorák és azok is csak éjszaka jönnek elő. Az ember életterét általában elkerülik, bujkálnak, ártalmatlanok. Viszont ha jól tudom baromi sok petét raknak és jó sokáig elélnek, ezért nehéz irtani őket... Engem sose zavartak, de nem is volt ilyen durva a helyzet.
2018. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ezüstös pikkelyke az egyik legősibb rovar. Semmit nem csinál az emberrel, betegséget se terjeszt. Igazi őslény. Évmilliárdokkal előttünk is itt volt, igen jó eséllyel utánunk is itt lesz . Én szeretem őket.
2018. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Csótányok.
2018. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Haver, te merre laksz? Konténerben? Nem csodálom, hogy ennyire el vannak nálad szaporodva a csótányok, hiszen ilyen retkes házban még az a nagy csoda, hogy patkányok nincsenek. Anyád nem szokott porszívózni?
2018. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezüstös pikkelyke
2018. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!