Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit eszik a keresztespók?

Mit eszik a keresztespók?

Figyelt kérdés

Kint az udvarunkon van egy keresztespók, és kíváncsiságból tettem a hálójába egy másik valami kisebb barna pókot. Egyszerre elkezdte betekerni és enni. Utána tettem bele egy szöcskét is, azt csak betekerte, gondolom jól lakott.

Ezek szerint bármit megeszik? Nem gondoltam volna, hogy megeszi a másik pókot azt hittem csak elüldözi vagy valami.


2018. szept. 14. 16:09
 1/4 anonim válasza:
100%
This is a beginning of a beautiful friendship.
2018. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Bármilyen rovart megeszik ami a hálójába kerül és nem túl nagy. Ami túl nagynak bizonyul, annál inkább kivágja a hálóból és hagyja menni.
2018. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én legyet szoktam neki lecsapni,és a hálójába tenni. Úgy kell lecsapni,hogy még mozogjon kicsit.
2018. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan meglepő....


Sokall meglepőbb, hogy pl. az apró Üvegházi törpepók megeszi a gyíkot! Igen gyíkot!


Nagyon erős a hálója, nem tud kijönni belőle a gyík és a mérge is erős :)

2018. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!