Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Műt csináljak a büdös bogarakkal?

Műt csináljak a büdös bogarakkal?

Figyelt kérdés

Nagyon félek tőlük. Tudom,hogy nem bánt meg minden,de ha bejön és amig meg nem fógja valaki nem merek bemenni a szobámba.

Öntapadós szúnyog Hali van fent mégis van 2-3 büdi bogár.



2018. szept. 19. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nagyon undorítóak, főleg a szaguk. Addig nem büdösek, míg nem szekálod őket, hanem sikeresen agyoncsapod. Ideje sincs bűzt kiereszteni. Ha látod, hol van(nak), csapd agyon őket azonnal. Én az erkélyen szoktam lepöckölni őket. Tényleg durva, hogy már mindenhol ott vannak. Egyik nap simán bevittem magammal a lakásba. A hajamban volt. Lefeküdtem a párnámra és majdnem elájultam a bűztől. Ágyhuzatcsere. Régen is voltak büdösbogarak, de nem ennyi!

Az öntapadós szúnyogháló semmit nem ér, sőt, a különböző irtószerek sem, mert ellenállóak. Agyoncsapás a megoldás. Ez van. ://

2018. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Addig nem büdösek, míg nem szekálod őket, hanem sikeresen agyoncsapod."


Dehogynem, akkor is büdösek... Talán ha egy papírral összefogod őket, és úgy nyomod össze, aztán a papírral együtt kidobod a büdösséget is, akkor nem marad bent a szobában a bűz.

2018. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!