Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen illata van a rovaroknak?

Milyen illata van a rovaroknak?

Figyelt kérdés

Elegge bogarfobias vagyok,es ha van egy a szobaban azt valahogy beletrukkozom egy poharba/uvegbe/vazaba ezekutan vizet engedek ra es kiontom a wc-be (lehet ,hogy ez durva ,de kell a nyugalmamhoz). Na most miutan vizet engedek rajuk mindig van valami fura illatuk. Kellemes ,de nemtudom mihez hasonlitani. Igazabol ezeknel a nagyobb ,nemtudommianeve rovaroknal erezheto.

Amikor utoljara ilyen volt valami feher anyagot is hagyott a poharban,,az mi?



2018. szept. 22. 03:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg rovar termel valamilyen illatagyagot, nem tudom megmondani neked, hogy mi, igy látatlanba, de forró vizzel, és mosogató szerrel mosd le a poharat, mivel lehet, hogy mérgező!
2018. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogj meg egy büdös bencét, az aztán tuti nem kellemes.
2018. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé bolond vagy, mennyivel lenne nehezebb az ablakon kidobni?

Tudom tudom, kell a fóbiás elborult nyugalmadhoz.

2018. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csapd le gyorsan, ha már feltétlen meg kell ölni, vagy ha már arra képes vagy, hogy élve megfogod, akkor rakd ki az ablakon.... De nem kínozd már őket!
2018. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3-4 ti nem vagytok tisztaban egyes fobiak "mellekhatasaival". Nem azert olom meg mert olyan nagyon elvezem ,hanem mert nem akarom,hogy visszajojjon. Azert nem csapom le ,mert nem akarom,hogy a hullaja beessen az agy moge.
2018. szept. 22. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Edd is meg, akkor tuti nem jön vissza.
2018. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!