Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha egy pók hálója roncsolódik,...

Ha egy pók hálója roncsolódik, képes arra hogy kipótolja/megjavítsa? Vagy nem törődve vele él tovább rajta, esetleg újat készít?

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, ha megzavarják szövés közben, vagy ha tönkremegy neki akkor újra kell kezdenie, folytatni vagy javítani nem tudja ha jól tudom. Esetleg kisebb hibákat talán, de ha nagyon roncsolt akkor nem hinném, hogy tudja javítani.
2018. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy fogadás miatt kérdezem és ha igazad van akkor sajnos elvesztem :D
2018. szept. 26. 21:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Bioszon tanultuk, hogy folytatni nem tudja, de a javításban nem vagyok 100%ig biztos. Hátha még ír valaki aki ért hozzá :D
2018. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Elvileg a tönkrement hálót "megeszi" és újrahasznosítja az anyagot, de "kifoltozni" nem tudja a sérüléseket.
2018. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem vesztetted el a fogadást: kijavítja a hálóját. Épp 2-3 napja jöttek gázórát leolvasni, az óra előtt volt egy pókháló. Természetesen megsérült, ahogy ott matattunk. Amint elment a leolvasó és egy kis nyugi volt, Azonnal elkezdte toldozni, dolgozni, kipótolni.
2018. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*toldozni,foltozni
2018. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Kicsit még bizonytalan vagyok de ennek örülök. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. szept. 26. 22:49
 8/16 Ropi73 válasza:

Írd be a googleba

Megfejtették a pókok hálószövési taktikáját

2018. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

A pókok hálószövése öröklött mozgáskombináció. Ha elkezdi, akkor végig csinálja, kivéve, ha megzavarják. Ha megzavarják, nem tudja folytatni, elölről kell kezdeni, és ugyanez igaz, ha roncsolódik a háló. Nem tudja kijavítani.


(Biológia, 10. osztály)

2018. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kijavítja a hálóját.

Engem nem érdekel, mit írnak a tankönyvek (főleg nem a mai tankönyvek és elnézést kérek minden biológiatanártól) - én a SAJÁT SZEMEMMEL LÁTOM NAP MINT NAP, hogy KIJAVÍTJA a hálóját, ha csak enyhén roncsolódik.

Vagy ha leszedem, ÚJRASZÖVI, akár ugyanoda is.

Ha leszedem a pókhálót, de a pókot nem bántom, akkor 2 nap múlva ugyanott van a pókháló.


Egy takarítónő.

(egyszer egy orvos mondta nekem: a személyes tapasztalat többet ér, felülír más dolgokat :-) )

2018. szept. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!