Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madárpók mint háziállat?...

Madárpók mint háziállat? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék majd venni egy madárpókot, pontosabban egy Avicularia Versicolor-t. Tehát.

-Körülbelül mennyibe kerül?

-Budapesten belül hol lehet kapni?

-Kb hány évet él általában?

-Mekkorára nő meg?

-Hol lehet venni hozzá kis terráriumot amiben fiatalkorában él? (Rengeteg helyen láttam már olyat de nem tudom mi a neve bocsi)

Egyelőre ennyi



2018. szept. 30. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Grammostola pulchra-n is gondolkodtam. Melyiket ajánlanátok inkább? (Kezdő vagyok, első pókom lenne)
2018. szept. 30. 19:44
 2/3 anonim válasza:

Kis dobozt szinte barhol lehet venni neki. A pokokat dobozban tartjak... es halasak erte.

Az elobbi 15 cm, utobbi nagyobb, akar 18 is lehet.

20 evvel celszeru szamolni.

Menj be kisallatkereskedesekbe, kerddzd mrg mikif jon pok. Itt pecsen most erkezett 10 kulonbozo fajta.

Es ABBOL valassz vagy rendeld meg neten az ahitott fajtadat.

Aviculariat nem javaslom mert fán lako. Rohadt sokat fog szőni. Marmint... ROHADT sokat. A masik szinte semmit. Heti pucolas helyett csak kethavi kell...

2018. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Judy31 válasza:
Grammostola fajból az összes. nekem Porterim van, első póknak kíváló!
2018. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!