Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet távol tartani a...

Hogyan lehet távol tartani a poloskákat a lakástól?

Figyelt kérdés
3. Emeleten lakom, van szúnyogháló az ablakomon, megnéztem, jól van rajta, nincs szakadás meg semmi, mégis bejönnek folyamatosan és nem tudom, hogyan. Az ablakot nem merem már kinyitni napok óta, de így is bejönnek. Írtózom minden rovartól, bogártól, csúszómászó stb., szóval nálam ez olyan, amikor meglátok egyet, hogy teljesen pánikba esem, és nem csak poloskától, egy hangyától is. Hogy lehetne őket távol tartani? Vettem rovarírtót, sárga RAID max, ezekkel szoktam lefújni őket, vagyis megkérek valakit, hogy fújja le őket, az ablakomat is körbe fújtam vele, de még mindig itt vannak.

2018. okt. 6. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi nem segít ellenük, csak ha végre fagyni kezd. Ezek mutáns dögök, a rovarirtótól se halnak meg...

Nálunk ugyanez van, a redőny dobozánál jutnak be valahogy. Mivel kezd hideg lenni, keresik a meleg helyeket, hogy átteleljenek. Az egyetlen remény, hogy az idei tél keményebb lesz, mint tavaly, akkor tavaszra kicsit megritkulnak.

2018. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Youtube : stink bug trap

Egy olyan csapda ami odavonza őket,kimenni nem tudnak az üvegből. Egyszerű. Kirakod éjszaka.

2018. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!