Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hangyairtás a házban?

Hangyairtás a házban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom hogy, de megjelentek az egyik szobában a hangyák. Szúnyogháló van minden ablakon, a ház szigetelésével sincs baj.

Hetente van takarítva és havi 1x nagytakarítva. A szobában ritkán eszünk és akkor sem morzsálunk.


1 hete jelentek meg a hangyák, akkor alaposan kitakarítottam, lefújtam mindent Raid hangyairtóval. 1-2 még mindig sétálgat. Vettem hangyacsapdát és kiraktam, de nem látom, hogy belemennének. Ér egyáltalán valamit a Raid hangyacsapda? Ki hogyan irtotta ki véglegesen a hangyákat? Van valakinek valami biztos módszere?


2018. okt. 10. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Raid kiváló szer.

Mivel hogy a hangyák szeretik az édeset, vékonyan kenj szét mézet egy vastagabb kartonlapra, vagy oldj fel cukrot vízben és tedd e vélhető útjukba (megérzik, ha nem találod is el). Tehetsz még "rámpát" is nekik, hogy könnyebben feljuthassanak). Belefulladnak. Aztán - ha kell - ismételd.

2018. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy hivj rovarirtot.nem büdös és gyors.amíg szét nem rágják a padlót.
2018. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!