Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Őszintén! Ki hogyan reagálná...

Őszintén! Ki hogyan reagálná le, ha a lakásában egy szongáriai cselőpókkal találkozna?

Figyelt kérdés
Fröcsögjetek, szidjatok, utáljatok nyugodtan de én biztos agyon csapnám egy hatalmas sikoly közepette. Nem kockáztatom, hogy kereket oldjon a házban, ráadásul anya kivételével, mindenki fél a családban a pókoktól és agyon nyomjuk őket függetlenül mindentől.
2018. okt. 25. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Felgyújtanám a házat. Pókfóbiám van.
2018. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Én pókírtóval szoktam lefújni őket. Max ha az ablak közelében van, akkor kitessékelem, de olyan ritkán van.


Mondjuk 2 kaszáspókot tartok 1-1 sarokba, őket nem bántom, megeszik a muslincákat. Csak el na szaporodjanak

2018. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Metionin ***** válasza:
82%
Én szeretem a pókokat, voltak madárpókjaim is, szóval megcsodálnám hogy milyen szép aztán beterelném egy üvegbe vagy dobozba és levinném a parkba. Nálunk senki se fél tőlük, nem lett belém nevelve a pókiszony.
2018. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3%

Nekem is van 1-2 zord kaszás a sarokban, de mivel onnan el nem mozdulnak, felőlem ott halhatnak éhen. :P

Na de ha egy ilyen rém lenne odahaza, nem nyugodnék, amíg a Morteinnel le nem vadászom. Ezt a csodaszert sajnos betiltották, de nekem van olyan szerencsém, hogy még 2 flakon van belőle. ^_^

2018. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
Megijednék,nem bírom ezeket a dögöket,ha élőlények,ha nem. Valahogyan eltavolitanam onnan,az biztos,de nem kézzel...
2018. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Átváltoznék Flash é és mennék ameddig el nem kezd felém rohanni, aztán hívnék valamilyen céget, hogy írtdák ki a pokolba ezt a dögöt....


Üdv, egy arachnofóbiás

2018. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem gondolom hogy ennyi pókfóbiás létezne.

Egymástól veszitek át ezt a hülyeséget, hogy félni kell tőlük.El sem gondolkodtok azon, miért is féltek egy picike, ártalmatlan élőlénytől.

De ha már fél is tőle valaki, nem jelenti azt, hogy menjünk neki, és irtsuk ki.

Nem nevezném nagy dicsőségnek.Úgy írjátok itt le, hogy szinte büszkék vagytok magatokra hogy kiirtjátok.

Velem nem is férne össze, hogy egy kis élőlény életét-halálát én döntsem el, csak azért mert én nem óhajtom.Van más megoldás rá, ha nem akarom látni a lakásban.

Én is azt szoktam csinálni,tavasztól őszig egy üveggel+egy lappal befogom, és kint elengedem a bokroknál.

Ősztől amikor beáll a hideg, már amelyik bent van, bent fog kitelelni.Engem nem zavarnak.Akkor miért bántsam őket?Értelmetlennek tartom, csak azért mert én vagyok az ember, ő meg egy állat.

2018. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Ja és van 3 gyermekem, 2 unokám.Egyik sem pókfóbiás, nem utálja a pókokat/más állatokat sem/, nem irtja őket.

Még a 3 évesnek is van már annyi esze, hogy nem bántja, mást sem.

De aki nem érti, annak hiába magyarázom.

2018. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Kivinném óvatosan. Lehet lepontozni, nem érdekel. Mi a f a s z é r t bántsam szerencséltent úgy őszintén? :D Persze ha valaki bánt egy kutyát például azon rögvest felkapják a vizet az emberek...
2018. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
amikor először láttam az elsőt még szerencse, hogy épp a wc.n űltem. . majd törölgettem a szemem, hogy miiii??!ez mekkora te jóég! hosszas nyomozás volt mire kiderítettem. de a látványa undort keltett bennem és azóta iszonyodok és ha bejönne kinyomnám a belét. az indok egyszerű kicsi gyerekem van, Őt meg kell védenem.
2018. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!