Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nem merek aludni, sok a...

Nem merek aludni, sok a poloska a hálószobában, mit tegyen?

Figyelt kérdés
18 éves férfi létemre undorodom a mezei poloskáktól,és itt vidéken a telkünkön sok van a hálószobában,felkeltem hajnali 2kor arra hogy a fejemtől repült el egy és nem tudok azóta aludni...mit tegyek?
2018. nov. 4. 04:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyfajta szorongás van bennem emiatt,és ideges vagyok,nem akarok belegondolni abba hogy miközben alszom ezek a kis bogarak mászkálnak rajtam
2018. nov. 4. 04:18
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Fogd meg, dobd ki őket. Vagy ha azt se mered szólj a hugodnak, anyucinak hogy fogja meg. Esetleg a plüssmacidnak.
2018. nov. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Megértelek.

[link]


Nálunk bevált a szúnyogháló+cobra rovarölő spray (mászó rovarokra)Reggel amikor az erkélyajtót kinyitom, a szúnyogháló keretét azonnal körbefújom a rovarölővel.Utálják az erős szagokat,és ez a spray a szag mellett még öli is őket.Nem azonnal, de ha rámásznak a befújt felületre, akkor kis idő múlva megmurdelnek.

Amióta így teszek, azóta nem jönnek be a szobába a réseken, csak ha nyitva marad az ajtó és berepülnek.

Erre viszont jó az a világítós poloskacsapda, ami a fenti linken van.

Sok sikert és kitartást.

2018. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Én a múltkor 12 poloskát porszívóztam össze. Tedd azt te is.
2018. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam ez olyan mint másnál a bezártságfóbia meg az ilyenek,mellesleg tegnap a fürdőszobában minimum túlzás nélkül 40-50darabot porszívóztam be,de folyamatosan jönnek,egyszerűen nem tudom mit kellene,szerintem megbújnak a fában a ház belsejében
2018. nov. 4. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!