Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ennek a póknak a fajtája?

Mi ennek a póknak a fajtája?

Figyelt kérdés

[link]



Az is érdekelne, hogy hol tudnék ilyen pókot venni?


Meeg a pókok nagyon agresszívak? Hallottam, hogy erősen csípnek, de nem mind agresszív. Szóval ha hozzám kerűlne egy bébipók, és végig velem lenne, akkor engem nem bántana? Vagy hogyan kell viszonyúlni egy ilyen pókhoz, hogy ne bántson?


Igazából sosem szerettem a pókokat, de láttam róla egy videót, nagy nehezen találtam róla képeket, és próbáltam mindenhogy keresni a nevét de kevés sikerrel. Lehet buta vagyok vagy szerencsém nem volt :/ valaki szerint brazil kék tarantula de nem hiszem, hogy az mert néztem róla képeket és nagyon nem így néz ki.

Segítséget előre is köszönöm!



2018. nov. 23. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Poecilotheria metallica


A facebook-on vannak pókos csoportok. Ott érdeklődj.

2018. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk van 2 madárpókunk is.


A pók nem fogja tudni hogy te vagy a gazdája, ők vad állatok attól függetlenül hogy bébi kora óta veled van.


Attól még csiphet.Fő a nyugodság, lehet terelni ha elsajatittod a megfelelö taktikat

2018. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!