Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tegnap, véletlenül megettem...

Tegnap, véletlenül megettem egy mezei poloskát. Lesz tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Beleesett a pörköltbe mikor főztem nem vettem észre, csak akkor amikor már szétrágtam.
2018. dec. 10. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz bajod...vedd úgy, hogy Indiában kóstoltál meg valami ínyencséget ;)

Ha megfőzted, úgy is fertőtlenítve van. Máskor meg nézd meg a kanalad, villád, mi van rajta mielőtt bekapod :D

2018. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

milyen íze volt?

le is nyelted?

2018. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A szétrágás felettébb borzalmas élményén túl semmi
2018. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked annyi. Holnap reggel úgy ébredsz, mint Kaffka bogara.
2018. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kéne olyan gyorsan enni, hogy észre sem veszed, mi van az evőeszközön. :D
2018. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer találtam egy teljesen élőt egy benzinkúton vett szendvicsbe, és sajnos csak akkor vettem észre, amikor jó erősen ráharaptam. Borzalmas íze volt, nem sokon múlt, hogy elhányjam magam (Azóta is minden egyes boltban vett szendvicset először gondosan szétszedek). Ettől eltekintve nem lett semmi bajom.
2018. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit hasonlított az íze a gyömbér ízére, viszont a kitin páncél nagyon ropog.
2018. dec. 23. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
FÚÚJJ a szaga is rossz, én tuti összehánynám magam és órákig mosnám a számat de még a nyelőcsövem és a gyomrom is... :D
2021. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megettem, a levesbe került bele valahogy , undorító. A páncélját nem lehet elrágni, azt szedtem ki a számból mert azt hittem fás volt a karfiol, de már furcsa volt... Enyhe csípős íze volt főzve. Az egész belét lenyeltem. Elment az étvágyam végleg.🤢
2021. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok


Pofátlanok/bénák ezek a rovarok, hogy fogják, és csak úgy beleesnek az ételbe... Részvétem az áldozatoknak, akik "megették" őket :(


Egyébként én egyszer a harlekinnel jártam így, hát az sem volt kellemes...

2021. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!