Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Most túl sok cikket olvastam,...

Most túl sok cikket olvastam, vagy lehet hogy pók petek vannak egy bananban amit a Tescoban vettem?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap vettem pár egészséges banánt a Tescoban, semmi bajuk nem volt, ma reggel vettem észre, hogy az egyik banán szétnyílt, és peneszes belül, nagyon fura. Kur***@ felek a pokoktol, ha egy pete is kikelt abból, én koltozom egyből az országból is, kérlek mondjátok hogy csak paranoiás vagyok 😬😬

2019. febr. 6. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, paranoiás vagy :)
2019. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, tuti nem pók.


Nem fészkelnek banánba, nem ideális hely nekik.

2019. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ideális hely nekik? Pont ellenkezőleg olvastam, de köszi, valamilyen szinten azért megnyugodtam😅
2019. febr. 6. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:D nem a banánba fészkel hanem a banán branch közé mint búvóhely
2019. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez csak városi legenda. nem tudnak belepetézni a banánba, annyira védett helyen nő, hogy rá se léphetnek :)
2019. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy a pókoknak nincs kemény tojócsöve amivel át tudnák szúrni a banán héját, szóval már csak ezért sem tudnak a héjon belülre petézni. A másik oka, hogy mivel a pókok ragadozók, a banánon belül elég hamar elpusztulnának a kicsik, ha túlélnék egyáltalán addig hogy az éhség vigye el őket.

Ha petéznek, akkor a héjon kívülre tudnak, de azt meg észreveszed, mert egy nagy fehér/sárgás vattaszerű pamacs, de erre is kicsi az esély.

Attól, hogy valamit leírnak egy cikkben, még nem biztos, hogy igaz.

2019. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

most mondták be a hírekbe mindenki vigye vissza a banánt a tescóba mert emberevő pókkal fertőzött...


MENEKÜLJ!!! :)

2019. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!