Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan működik a bodobács...

Hogyan működik a bodobács szaporodása?

Figyelt kérdés

Mikor alsós voltam, én, és az osztálytársaim szerettünk bogarakat fogdosni, játszani, szedni stb... És a bogarak közül benne volt a bodobács is, amit pláne hogy imádtuk szedni. No sokszor felfigyeltünk olyan bodobácsokra akik össze voltak tapadva. Anno nem igazán tudtuk hogy mi is lehet ez, de most már tudom.



De viszont mikor nemrégiben elmentem túrázni. Leültem a padra, ami mellett voltak bodobácsok. Nézegettem nézegettem, Majd arra lettem felfigyelve hogy 3 bodobács volt össze tapadva. Most ekkor mi történik? vagy egyáltalán miért csinálják 3-an?



2019. ápr. 13. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"Az ízeltlábúakra a belső megtermékenyítés jellemző. A vékony hártyával rendelkező petesejt a nőstény szervezetében a bejutó hímivarsejtekkel megtermékenyül, majd az ivarutakban vastag burok rakódik köré és a külvilágba ürül, mint pete."


Az a 3 bodobácsa valamit benézett vagy csak kipróbálták a hármas szexet :)

2019. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!