Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van értelme írtani a poloskákat?

Van értelme írtani a poloskákat?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár óta körülbelül 2500 darabot öltem meg, ha mindenki igyekezne írtani őket akkor meg lehetne fékezni a szaporodásukat?
2019. ápr. 18. 11:44
 1/8 anonim válasza:
79%
Hallod, egy hős vagy :D Nekem csak olyan 200-300 sikerült, de én is pont ezen gondolkodtam, hogy mindenkinek irtani kellene őket.
2019. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%

Stop Polos!

Ne csapd le őket csak enged ki őket!

2019. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy van, hiszen nincs természetes ellenségük, csak mi, és kifejezetten kártékonyak, és rovarok lévén hihetetlenül szaporák. Mindegyik, amit nem ölsz meg, ezerszeresen - és azok hatványozottan - termeli újra önmagát. Kifejezetten helyteleníthető az a hozzáállás, hogy ne csapd le, csak engedd ki.
2019. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom van-e értelme, én nagyon gyilkolásellenes vagyok, de amikor már semmilyen gyümölcs/zöldség nem marad meg tőlük a kertben, akkor bizony agyoncsapok ahányat csak tudok.
2019. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem csapom agyon, begyűjtöm őket egy kézi porszívóval és egy higított csótányírtóval meg ecettel félig töltött vödörbe dobom őket, megdöglenek tőle simán.
2019. ápr. 18. 12:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Csupán azért kérdem mert reménytelennek látom a helyzetet, úgy érzem ha tízmilliót ölne mindenki akkor is hemzsegnének.
2019. ápr. 18. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Annyi értelme van, hogy így éled ki magadból az agresszív indulataidat. Biológiailag semmi értelme és eredménye nincs. Olyan ez, mint amikor az ember írtja a gazt a kiskertjében. Megelégedés tölti el, hogy legalább ott már nincs. Ennyi.
2019. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem agresszív indulat, semmiféle agresszió nincs abban, hogy egy papírral egy pillanat alatt megfogom. Még sajnálom is, mert állat. De minden darab számít, mert szaporodik. Ha mindenki úgy gondolkodna, hogy ő egyedül nem tehet semmit, a világ egy teljesen élhetetlen hely lenne. Mindannyian ismerjük ezt a képet vagy egy hasonlót. [link]
2019. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!