Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az ezüst pikkelyke ellen már...

Az ezüst pikkelyke ellen már csak a lakás felgyújtása segít?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Rovarpor, mielőtt felgyújtod a lakást.
2019. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A BioKill után mintha több lenne és több helyen.

Pedig sok helyen befújtam a lakást, olyan helyen is, ahol egyébként nem szoktak lenni.

2019. ápr. 18. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Ne fújd, hanem szórd (port)!

Azért abba gondolj bele, hogyha az egész lakásban van, akkor valahol valami vizes és rohad. Talán a padlóm vagy az alatta levő fák, vagy hasonló és ez nagyobb baj mint a pikkelyke, ami szintén nem öröm.

Ezeknek ugyanis az a tulajdonságuk, hogy a vizes helyiségekben tanyáznak, (fürdő,vécé, konyha) és lehetőleg a sötétben.

2019. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán ez segít, ott a telefonszám, beszélj velük:

[link]

2019. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Egy időben párásítanom kellett a szobámban. Egyik este mennék aludni, felhajtom a takaróm, ott rohan egy alatta... szívbaj után rákeresés, ahol egy van ott millió van... mondanom se kell aznap éjjel nem aludtam.

Mikor elkezdtem rovarirtó sprayt használni, nekem is sok előjött reggelre, de meg voltak dögölve, alaposan átfújtam napi rendszerességgel az egész szobám, és megfigyeléseim alapján a résekből jöttek elő. Annyira undorodom tőlük, hogy még arra is képes voltam, hogy betömítsem ezeket a réseket :D ez, a párásítás abbahagyása és a rovarirtó segített visszaszorítani az inváziót, de jó pár hétbe beletellett!

A sok szellőztetést sem szeretik, a könyvespolcokat rakd át, töröld át gyakran.

Én is Bio Killt használok, de az Insecticide 2000 is nagyon jó még (meg sokkal drágább).

2019. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Száraz levegőjű a lakás.

Évek óta vannak, de a vécében fordultak elő eddig, elvétve a fürdőben.


Most a nappaliban is (ahol jelenleg alszom), az előszobában a villanykapcsoló mellett, reggelre a kádban, a hallban is láttam egyet berohanni a résbe.


BioKill van.



Jelenleg is száraz a levegő (időjárásállomásom van), amikoe nincs fűtésszezon, agyba-főbe klímázok, ez is szárítja a levegőt.

Plusz rengeteget szellőztetek.

2019. ápr. 18. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ha ilyen szárazság van jól fog égni a lakásod 😁
2019. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj szakemberrel
2019. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki az Envira sprayt. Fújd be gazdagon, szinte megfolyásig a vonulási területüket, hagyd a felületen kb egy hétig. (nem fogja megenni a kosz a lakást ezalatt)

Felszívódó méreg, ha végigtrappolnak a a kis drágák a felületen, annyi elég is nekik....

Még jobb, ha sikerül őket "eltalálni" a szerrel. Persze, ez nem könnyű, mert olyan fürgék, h mire odacélzol a sprayvel, már el is tűntek.

2019. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

'Protect Extra rovarirtó aeroszol, 400 ml'

Ezt bábolna gyártja. Én már kipróbáltam, nagyon jó! Ténykeg 3 hónapig hat. Bártan merem ajánlani. Biztos hatás.

2019. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!