Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mitől van ez a gyakori "csípés"?

Mitől van ez a gyakori "csípés"?

Figyelt kérdés
Néhány napja bolhával volt tele a nadrágom és a ruhám is. Nem tudtam honnan jöttek és most se tudom, szerintem a szomszéd kutyáról ugrottak át, nem tudom. Már jósokat nyomtam össze, amit sikerült elkapnom, de nem tudom, h mitől van ez a sok gyakori csípés? Este is és napközbe is mindog érzem, h a lábam és az egész karom, meg a hátamnál is állandóan hirtelen, nagyon belecsíp valami ami nagyon rossz érzés. Lehet, h a bolhák utódokat telepítettek? Vagy mitől? Akkor van ez a csípés jobban, amikor letusolok, alaposan megdörgölöm magam mindenhol és meg is törölközök, de a csípések csak jönnek és nagyon kellemetlenek! Mitől vannak? Segítség!

2019. ápr. 23. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem az ágyad van tele velük? Szeretik a száraz, poros helyiségeket is, ahol jár állat. Kutyában, macskában is sok tud lenni, de rengeteg van pl a disznóólak környékén is. Ilyen fertőzött helyekre nem is szabad ruhában bemenni :)
2019. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!