Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ki használt már Bio Killi ágy...

IldyAngel000 kérdése:

Ki használt már Bio Killi ágy poloskára! És sikerült-e kiírtani vele?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Bolhára használtam.

Lassan, de sikerült.

2019. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi használtunk öccsémnél, de úgyis hetekig tartott. Addig pedig minden egyes nap le lett fújva minden, fertőtlenítve minden a szobában, szekrényből összes ruha újra mosásba. Ráadásul azok a dögök magasan a repedeésekben/képkeretek mögött/poszterek alatt/csilláron szeretnek megbújni :(
2019. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mi vettünk, de a vége úgyis az lett, hogy hívtunk egy szakembert, aki a saját szerével egyszer körbefújta a lakást (drága helyen lakunk, kb 45ezret kért!). hozzá kell tegyem, amint kiderült, hogy ágyi poloskánk van, rögtön "szétszedtük a lakást" (igen, tudom, hogy ez az egyik legbutább ötlet, mivel a poloskák akkor elmenekülnek, gyakorlatilag az egész lakásba - de ezt sajnos későn olvastuk a netről).


szétszedtük alatt azt értem, hogy minden ruhaneműt le a pincébe, fekete zsákokban (a kimosottakat más színű zsákba tettük); ahogy elmozgattunk egy szerkényt, kiderült, hogy hideg fal mellett van (nem sokat szellőztettünk), ergo alaposan bepenészedett, meg régi is volt -> kivágtuk a francba; összes képet le a falról (nagyon sok volt alattuk!!!), még most is kint vannak, talán egy fél év múlva behozzuk..

..még a padló szegélyléceit is leszedtük..


amikor megjött a srác, pár bútor maradt (tényleg csak minimális); befújt mindent, mi meg hirtelen elköltöztünk a nagyihoz a gyerekekkel 3 napra, hogy hasson a szer. azt mondta, hogy amit ő használ, az sokkal erősebb, mint amit kapni lehet (biokill - 1000 huf, protect - 3000 huf, a kettő közül talán az utóbbi hasznosabb volt, de biztosra nem tudom mondani), az már "engedélyköteles", vagy mi. (egy ilyen háti permetezővel szórta ki.)


röviden összefoglalva: szerintem nagyon sokat számít, hogy minél hamarabb felismerjétek és tegyetek ellene valamit. nekünk a nagy hajcihő "szerencsére nem jött olyan rosszkor", azaz volt időnk tényleg kipakolni a lakást, emellett egy jó alkalom volt a költözéshez hasonló rendrakáshoz: azóta kevesebb a lomunk, mert többször átválogattuk, mi jön vissza. ha dolgoznotok kell minden nap és még egy szabad délutánotok se lenne, amit föl tudtok áldozni erre, az sokkal rosszabb lehet..

2019. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!