Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi volt ez a légyszerű rovar,...

Mi volt ez a légyszerű rovar, ami egyenesen "zaklatott"?

Figyelt kérdés
Ma hazaérvén belefésültem a hajamba és éreztem benne valami keményet, elsőnek azt hittem, hogy egy légy és elhajítottam. Aztán pár perc múlva a lábamon mászott. Azt vettem észre, hogy nem is fekete, hanem barnás színű volt, pár fehér pötty alkotott rajta egy sort és ha jól láttam, akkor hat lába volt. Próbáltam agyonnyomni, de olyan kemény volt, meg se kottyant neki. Aztán rárepült édesanyám karjára, de olyan gyorsan mozgott, hogy nem tudta ő sem elkapni, erre ismét beleszállt a hajamba. Utána a fürdőben találtam rá és amint észlelt engem, rászállt a kézfejemre és akkor tudtam végül megölni, de tényleg olyan kemény volt a teste, hogy nyomással nem tudtam elpusztítani, csak azzal, hogy lehúztam a WC-n. Mi lehetett ez a rovar? Mintha folyamatosan keresett volna minket és direkt lesben állt, hogy ránk szálljon. Még soha nem találkoztam vele.
2019. máj. 22. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik kullancslégy faj(ló, szarvas).
2019. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Visszajöttek, mindennek vége.

[link]

2019. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Most nézem a képeket. Igen, köszönöm Ő volt! (Ló)
2019. máj. 22. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!