Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Olyan karkötőt hol lehet...

Olyan karkötőt hol lehet kapni, ami elriasztja a szúnyogokat, mint amit a riói olimpián hordott mindenki?

Figyelt kérdés
Vízparton lakom és megesznek, aludni sem lehet tőlük. Régóta szeretnék ilyet.
2019. jún. 7. 23:17
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hol lehet kapni, de semmit sem ér, hidd el, nekem volt ilyen, de máshol ugyanúgy megcsíp.
2019. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első s írta, ezek nem érnek semmmit. Kend/fújd be magad riasztóval, az ér vmit.
2019. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni ilyen konnektorba dugható, párolgós szúnyogriasztót, nekünk anno bevált, egy darab szúnyog sem volt többet a szobában. Csak azért hagytuk abba, mert nem vagyok kibékülve az ilyen fajta vegyszerekkel.

Ha a szúnyogháló vagy a baldachin nem jöhet szóba, én ezt próbálnám meg a helyedben.

2019. jún. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

[link]



De az igaz, hogy ezek a konnektorosak jók, csak minden nap folyamatosan használni nem tudom jó-e.

Van Raid-nek ami nem folyadék, valami préselt homokszerű van benne, annak nincs szaga, elvileg 10 napig folyamatosan hat, kirándulásokra viszem, erre nagyon jó. Kb. 1000Ft a készülék és hozzá a patron is annyi.

2019. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!