Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik ezek a fehér ici pici...

Mik ezek a fehér ici pici bogarak a párkánynál?

Figyelt kérdés

Közvetlen a párkány szélénnél repkednek nagyon picik fehér szinüek, ez előtt még soha nem láttam ilyet, azon gondolkoztam, hogy egy nap alatt létre jött egy új faj és eddig nem is tudtak róla, párkány bogár.


Ameddig látszódtak végig az egész ház mentén az összes párkánynál ott voltak



2019. jún. 14. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőrtetű?
2019. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi nem. Nem olvastam el rendesen. Tárgytalan az előző válaszom.
2019. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lisztecskék (növényt belepik tehát beteg lesz a lisztecskéktő)
2019. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

"azon gondolkoztam, hogy egy nap alatt létre jött egy új faj és eddig nem is tudtak róla, párkány bogár."


Hát nem tudom, mennyi idős vagy, de tudhatnád, hogy az evolúció nem 1 nap alatt megy végbe. :D

2019. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy lisztecske, mert ezeknek latszik a szarnya, olyan picike volt, hogy közel hajolva se lattam hogy mivel tudnak igy repkedni, olyan pici volt mintha egy tollal egy lapra csak eppen hozza erintve egy kis potty


17 eves vagyok, ha megis igaz lenne az allitasom, egy erdekes csodahoz tudnam hasonlotani



Tudni kell hogy a haz fala hungarocellel van korbe vonva

2019. jún. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!