Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi a különbség a gepárd és a...

Mi a különbség a gepárd és a leopárd között?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

A leopárd és a párduc ugyanaz, a gepárd más nagymacska fajta. A gepárd kisebb testű, gyors, a szeme alatt sötét sáv húzódik. Vékony, kecses állat.

Keress rá képekre a neten.

Leopárdal nem szívesen találkoznék az erdőben, de a gepárd nemigen támadna meg.

2019. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Leopárd:

[link]


Gepárd:

[link]


Ebbe az afrikai állatokról szóló filmbe megnézheted, hogy mi a különbség a leopárd és a gepárd között:

https://www.youtube.com/watch?v=JuK3_4giNzk&t=659s

2019. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Ki mondta, hogy a leopárd és a párduc ugyanaz? Nem igaz! Képeken össze se lehet hasonlítani őket!


Párduc:

[link]


Leopárd:

[link]

2019. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Réges régen a Legyen ön is milliomosban az volt a helyes válasz, hogy a gepárd nem is macskaféle. Inkább kutya. Vágó is bólogatott, hogy igen, igwn. De bárkinek elmondom ezt, kinevet.
2019. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 GLadislaus ***** válasza:

#5 Régebbi könyvekben én is olvastam néha, hogy külön családba sorolják. Aztán olyat, hogy külön alcsaládot alkot egyedül a macskaféléken belül.

A mai álláspont szerint, ha jól tudom, a macskaféléknek két alcsaládja van, leegyszerűsítve a "nagymacskák", de tartozik az oroszlán, a tigris, a LEOPÁRD, a jaguár, a hópárduc és ködfoltos párducok. A másik alcsaládba a "kismacskák" közé tartozik az összes többi faj, köztük a GEPÁRD is.

2019. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5os pont most lattam ebben youtubeos filmben is amit linkektek, hogy ők inkabb macskak, mert ok tudnak dorombolni es ok nem kiabalnak
2019. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A leopárd a fán eszi meg zsákmányát,lusta,hosszúkásabb fejű


A geoárd gyors,karcsúbb,és cuki feje van❤

2021. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!