Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Vadállatok

A kérdés
Egy Alien az űrből nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljak? Félek tőle, nem akar békén hagyni

Van egy hatalmas pók a szobámba, nagyon félek tőle.Úgy vettem észre, hogy rajtam mászott és meg akart harapni!! Lecsapni nem merem...

Keress kérdéseket hasonló témákban: veszélyes állat, brutalitás, életveszély

júl. 26. 00:31  Privát üzenet  

A válaszok

Press 112

Csapd le,vagy hagyd el a fedélzetet

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 26. 00:32 Privát üzenet
Fogj egy műanyag dobozt és egy kartonszerű papírt, a dobozt borítsd rá, a papírt csúsztasd a doboz alá, így a pók belekerül a papírral lefedett dobozba. Vidd ki, és engedd el. Meghálálja, megfogja a repülő rovarokat, szúnyogokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 26. 00:42 Privát üzenet
#1 Anyádat hívd, ne a 112-t! ;)

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 26. 01:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos mire vissza mentem a szobába addigra eltünt, úgyhogy a nappaliban alszom. ☹️

# 4/7Időpont júl. 26. 03:10 Privát üzenet

Nem akar megharapni. Repülő rovarokra vadászik.

Te nem vagy a zsákmánya, és elég kockázatos lenne megharapnia, mert tudja hogy lecsapnád. Nyugi, a közeledbe se megy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 26. 08:06 Privát üzenet
Élsz még?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 27. 17:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen élek. Köszi az érdeklődést!💜 Átjött a szomszéd másnap és megszabadított tőle.

# 7/7Időpont júl. 28. 00:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Helyes így? Me, when he want to leave me alone for twoo weeks. Én, amikor egyedül akar hagyni engem két hétre.
El akar hagyni a legjobb barátom?
Szerintetek normális ha a barátom el akar hagyni mert még nem adtam neki oda magam?
Miért mondta azt a férjem hogy nem lesz bent amikor szülök? Amikor meg már fájásaim voltak azt mondta hogy nem akar egyedül hagyni ott lesz végig.
A kutyám mindent meg akar erőszakolni a lábamtól kezdve a kan kutyákig! Mit jelent ez? Ez normális? Abba fogja hagyni?
Mi lesz? El akar majd hagyni a kutyam? Ha jobban fogja magat ott erezni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Vadállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!