Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mókusoknak lehet adni mogyorót...

Mókusoknak lehet adni mogyorót? Sótlant.

Figyelt kérdés
Itt kolbászol a környékünkön egy rakás mókus. Gondoltam lökök nekik vagy két marékkal, hagy egyenek.
2019. szept. 29. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Földimogyorót ne adj nekik, de törökmogyoró mehet.
2019. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
2019. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Sima erdei mogyorót/törökmogyorót adhatsz. De földimogyoró nem.
2019. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszcsi! Amúgy szerintetek lehet őket kézből etetni? Vagy sok idő amíg oda.mernek jönni?

Nem akarom őket megfogni vagy ilyesmi,amúgy lefosom, szétszórom nekik hagy kapirkáljanak, csak láttam ilyen videókat, ha nem kell hetekig szoktatni őket, csinálok egyet én is.

2019. szept. 29. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy ha sikerülne honosítani az erkélyre denevéreket, szerintetek megennék a márványpoloskákat?

Vannak denevérek is a környéken, csak nem tudom, ha rakok ki mekik odút , hogy találnak rá.

Játszak le denevérhangokat, akkor odaköltöznek?

2019. szept. 29. 18:13
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja,meg érdekelne még a lepontozók véleménye és indolkása is, mert gondolom okkal gondolták haszontalannak a válaszokat, és mivel itt életekről van szó, nem szeretmék hibázni!

Ha energiát fektettek abba, hogy gátoljanak egy projektet, elbizonytalanítva engem, kérem fektessenwk abba is wnwegiát, hogy a helyes útra terelve, megmagyarázzák a nemtetszésük okát!

Köszönöm!

2019. szept. 29. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

"Amúgy ha sikerülne honosítani az erkélyre denevéreket, szerintetek megennék a márványpoloskákat?

Vannak denevérek is a környéken, csak nem tudom, ha rakok ki mekik odút , hogy találnak rá.

Játszak le denevérhangokat, akkor odaköltöznek?"


Hát...nem sok mindent tudsz az állatokról, ha ekkora baromságokat írsz. :D

2019. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezzel aztán beljebb vagyok!

Nem sokat tudsz az oldal működéséről, ha ekkora baromságokat írogatsz!

2019. okt. 2. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Az MME honlapján van denevérodú. Vegyél.


(Magyar Madártani Egyesület)

2019. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!