Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit eszik a kicsi keresztes pók?

Mit eszik a kicsi keresztes pók?

Figyelt kérdés
Sok keresztes pókom van jól megvannak de lettek kicsik és nem tudom mit adjak nekik enni?Kicsi hangyát?Vagy kicsi legyet?Légyszíves válaszoljatok gyorsan mert éhen halnak.
2010. júl. 22. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem légy. De minek olyat tartani??? A szülei majd etetik őket ;)
2010. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Talán nem kéne vadállatot tartani a lakásba, mert az a VADONBA VALÓ és akkor nincs gond hogy nem tudod őket etetni! Engedd el az összeset, a felnőtteket is valahol a természetbn és inkább vegyél valami egzotikus pókot állatkereskedésben, mert az arra való hogy lakásban tartsd!
2010. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okés, nyugi.
2010. júl. 24. 12:38
 4/10 anonim válasza:

Ha esetleg meghalnának éhen, ne bánkódj, a kertünkben (sajnos) van jópár, ha gondolod, elvihetnéd az összeset, mert én nem szeretem őket!

Szerintem a keresztes pók egy gonosz állat. Különben is, az csíp is ráadásul...:S

2010. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem muslicákat
2010. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
TÉGED!!!!!
2010. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
legyet meg szunyogot
2010. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az egzotikus pókok kúúúrvára nem arra valók hogy a lakásban tartsd!!!
2010. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
had döntse már ő el :D
2010. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sims válasza:

Szerintem csodálatos állat a keresztes pók sőtt az összes ne halgass ezekere a sértegetőkre!

Srerintem a kicsi pókok hangyával muslincával esetleg léggyel,de az is lehet hogy a mama pók hagy a kicsiknek az ő táplálékából.

(Amúgy én is elkezdtem gyűlyteni őke.)

2013. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!